Zināmi XXVI Latvijas stāstnieku konkursa “Teci, teci, valodiņa” fināla rezultāti

2022. gada 3. decembrī Ogres novada 4 izglītojamie devās uz Rīgas Latviešu biedrību, lai piedalītos nemateriālā kultūras mantojuma apgūšanas un programmas “Pulkā eimu, pulkā teku” XXVI Stāstnieku konkursa “Teci, teci, valodiņa” finālā.

Konkursā piedalījās vairāk kā 100 izglītojamo no dažādām Latvijas izglītības iestādēm. Priecājamies par mūsu novada konkursa finālistu panākumiem – Lielā stāstnieka titulu un II pakāpes diplomu ieguva Kristofers Pasatovs (Ogres Centra pamatskola, 4.klase) un Matīss Strēlnieks (Lēdmanes pamatskola, 8.klase). Lielās stāstnieces titulu un II pakāpes diplomu ieguva Katrīna Leščinska (Lielvārdes pamatskola, 6.klase) un Amanda Jankovska (Lielvārdes pamatskola, 6.klase).

Kristoferu konkursam sagatavoja skolotāja Indra Tilaka, Matīsu konkursam sagatavoja skolotāja Ilona Ozola, Amandu un Katrīnu konkursam sagatavoja skolotāja Iveta Bite.

Sirsnīgs paldies skolēniem, skolotājām un vecākiem par atbalstu! Augam valodas mīlestībā, izteiksmes brīvībā un patiesā vēlmē dalīties ar saviem stāstiem!

Informāciju sagatavoja

Lielvārdes pamatskolas skolotāja Iveta Bite

Iepriekšējais Noslēdzies Piedaugavas novadu stāstnieku konkurss “Teci, teci, valodiņa”