Ogres novada 3. klašu olimpiādes latviešu valodā un matemātikā

Jau otro gadu Ogres novadā norisinājās sākumskolas posma 3. klašu skolēnu latviešu valodas un matemātikas olimpiādes. Vēlmi piedalīties izteica 16 Ogres novada skolas, savukārt pašus olimpiādes darbus šogad ieguvām, draudzējoties un daloties ar cita novada sākumskolas kolēģiem. Šogad mūsu kuplo pulku pie sevis 17. aprīlī uzņēma Ogres Centra pamatskola. Kopā abās olimpiādes piedalījās 44 dalībnieki.

Olimpiādes norises laikā skolotājiem bija iespēja pārrunāt savas jomas aktualitātes atsevišķā telpā pie kafijas tasītes. Kad lielākais un atbildīgākais darbs izdarīts – olimpiādes darbi uzrakstīti, dalībnieki atguva spēkus pusdienās. Pēc pusdienām olimpiādes dalībnieki devās uz Ogres Centrālo bibliotēku, lai atpūstos iedvesmojošajā bibliotēkas bērnu nodaļā, kamēr skolotāji laboja darbus.

Pavisam raiti, strādājot plecu pie pleca, olimpiādes darbi tika izlaboti un uzvarētāji noskaidroti. Bija sagaidīta apbalvošana, kas ar skaļām ovācijām, aplausiem un kāju rībināšanu notika Ogres Centrālās bibliotēkas lielajā zālē. Kā apbalvošanā tika uzsvērts, visi dalībnieki, kuri piedalījās Ogres novada olimpiādē, jau ir uzvarētāji, jo tikuši izvirzīti kā labākie no savas skolas.  Visi dalībnieki saņēma Pateicību par piedalīšanos, godalgoto vietu ieguvēji saņēma arī Diplomus un viņu skolotājas – Pateicību par skolēnu sagatavošanu olimpiādei.

Paldies Ogres Centra pamatskolas administrācijai par sadarbību un laipno uzņemšanu! Paldies Ogres Centrālajai bibliotēkai par skaistajām telpām apbalvošanai! Paldies Ogres novada Izglītības pārvaldes izglītības metodiķei pirmsskolā un sākumskolā Vitai Kravalei par atbalstu olimpiādes sagatavošanā un vadīšanā! Paldies visiem skolotājiem, kuri pavadīja skolēnus uz olimpiādi un liels paldies tiem, kuri palīdzēja darbu labošanā – lai tā veiktos tik raiti, kā ieplānots!

Mēs esam pārliecināti, ka arī nākamgad sākumskolas posma olimpiādes tiks rīkotas, vēl tikai atliek minēt – kur?

Informāciju sagatavoja Ogres novada Izglītības pārvaldes galvenā speciāliste izglītības metodikā Ilze Ušpele

Iepriekšējais Noslēgusies 1./2. – 4. klašu un jaukto koru skate