Jauniešu mediju nometnes ietvaros Ogres jauniešu mājā notiks atvērtās lekcijas

No 25. līdz 29. oktobrim Ogrē norisināsies starptautiskā jauniešu mediju nometne “Young Media Sharks 2022”. 26. oktobrī, trešdien, Ogres jauniešu mājā nometnes ietvaros norisināsies atvērtās lekcijas ar dažādiem mediju jomas speciālistiem, kurām aicināti pievienoties visi interesenti.

Iedvesmojošs lekciju cikls, kurā ar savām zināšanām dalīsies tādi jomas eksperti kā Elīna Jēkabsone, TV3 group Latvia Programmu direktore, Ērika Staškeviča, portāla TVNET RUS pārstāve, dīdžejs, kā arī mūzikas producents un Latvijas Radio 5 – Pieci.lv mūzikas redaktors Makree un Gustavs Ķibilds un Emīls Ozoliņš no reklāmu un filmu producēšanas studijas Penthaus Co. Savukārt noslēgumā padomus sniegs viens no Latvijā zināmākajiem digitālā satura veidotājiem Niklāvs Mičulis un TV kanālu STV360TV pārstāvis Kaspars Ozoliņš.

Katrs pārstāvis uzstāsies ar aptuveni trīsdesmit minūšu garu prezentāciju. Pēc tam būs iespēja ar personībām aprunāties un uzdot sevis interesējošos jautājumus. Lekcijas notiks Ogres Jauniešu mājā 26. oktobrī, sākums plkst. 16.30.

Lekciju cikls norisinās starptautiskās jauniešu nometnes “Young Media Sharks 2022” ietvaros. Nometne norisinās jau astoto gadu un šī gada mājvieta ir Ogre. No 25. līdz 29. oktobrim vidusskolēni gan no Latvijas, gan Somijas un citām valstīm gūs jaunas zināšanas un praktiskas iemaņas mediju jomas profesionāļu vadībā. “Young Media Sharks 2022” rīko organizācija “Avantis” ar Vācijas vēstniecības un Ogres novada pašvaldības atbalstu.

Vairāk informācijas projekta mājaslapā: YoungMediaSharks.eu   

Iepriekšējais Līdz 1. novembrim iespējams pieteikties pašvaldības atbalstam interešu izglītības īstenotājiem