Pieteikšanās tehniskās jaunrades nodarbībām bērniem un jauniešiem

Pieteikšanās Ogre Tehniskās jaunrades telpas nodarbībām (bērniem, kuriem 2023. gadā paliek 6 gadi)

Meitenēm un zēniem, kuriem šajā gadā palikuši vai paliks 6 gadi, tiek piedāvāta iespēja piedalīties tehniskās jaunrades nodarbībās, kuras notiks Ogres Centra pamatskolas telpās no pirmdienas līdz ceturtdienai pēcpusdienās šādās programmās:

  • programma “Programmēšana ar Blue-Boot robotiem”;
  • programma “Lego”;
  • programma “Tehniskā modelēšana”.

Septembra pirmajās divās nedēļās paredzētas arī iepazīšanās nodarbības visām programmām. Par pieteikšanos iepazīšanās nodarbībām informācija sekos Ogres novada, Ogres novada Izglītības pārvaldes mājas lapās un sociālajos tīklos (www.ogresnovads.lvwww.onizglitiba.lv).

Izglītojamo uzņemšana un grupu komplektēšana notiks rindas kārtībā pēc pieteikuma iesniegšanas laika.

Pieteikšanās termiņš ir 2023.gada 10.septembris, programmu īstenošana tiks uzsākta 18.septembrī.

Pieteikšanās interešu izglītības programmām notiek, aizpildot elektronisko pieteikumu. Pieteikuma apstiprināšanas gadījumā saņemsiet informāciju tālākajām darbībām pieteikumā norādītajā e-pastā.

Pieteikuma forma: https://forms.gle/nvBePrbmyX2Ex1588 

Pieteikšanās Rīgas Tehniskās universitātes Bērnu un jauniešu universitātes programmām

Rīgas Tehniskās universitātes Bērnu un jauniešu universitāte vairāku gadu veiksmīgā sadarbībā ar Ogres novada pašvaldību un Ogres novada Izglītības pārvaldi arī šogad aicina pieteikties uz interešu izglītības programmām meitenes un zēnus no visām Ogres novada vispārējās izglītības iestādēm.

RTU BJU arī 2023./2024. mācību gadā Ogres 1. vidusskolas telpās turpinās piedāvāt apgūt vairākas aizraujošas interešu izglītības programmas – interešu izglītības programmu “Ievads inženierzinātnēs skolēniem” 2. – 3. klašu, 4. – 6. klašu un 7. – 9. klašu grupās un interešu izglītības programmas “Koka dizains”, “Modes un tekstila tehnoloģijas” un “Programmēšanas un videospēļu pamati” 4. – 6. klašu un 7. – 9. klašu grupās.

Tāpat kā iepriekšējos gados izglītojamo uzņemšana un grupu komplektēšana notiks rindas kārtībā pēc pieteikuma iesniegšanas laika, ņemot vērā izglītības iestādei piešķirto vietu skaitu, kas tiek aprēķināts proporcionāli kopējam izglītojamo skaitam izglītības iestādē.

Pieteikšanās termiņš ir 2023.gada 10.septembris, programmu īstenošana tiks uzsākta 18.septembrī.

Pieteikšanās interešu izglītības programmām notiek, aizpildot elektronisko pieteikumu. Pieteikuma apstiprināšanas gadījumā saņemsiet informāciju tālākajām darbībām pieteikumā norādītajā e-pastā. 

Pieteikuma forma 2.-3. klašu programmām: https://forms.gle/EWe5VUTyWwd7u4f26

Pieteikuma forma 4.-6. klašu programmām: https://forms.gle/P62Fdu1pjcckNPBK7

 Pieteikuma forma 7.-9. klašu programmām: https://forms.gle/gwU1aFj6AWQWACXn7

Autors: Ogres novada Izglītības pārvalde

 
Iepriekšējais Jaunajā mācību gadā tiek paplašināts tehniskās jaunrades programmu piedāvājums